telefon

poniedziałek – piątek: 8 -17    sobota: 9 -14

lokalizacja

 Osiedle na Stoku 40B, 84-351 Nowa Wieś Lęborska

Elektromechanika

cena roboczogodziny

< 200 zł

elektryka

Elektromechanika Lębork

 
  • Prawidłowe funkcjonowanie systemów sterujących pracą silnika oraz układów służących zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu jazdy (ABS, automatyczny hamulec ręczny, światła) jest niezbędne w każdym pojeździe. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi montażu i serwisu instalacji elektrycznych.
  • Nasze usługi kierujemy do użytkowników samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu sprawnie wykrywamy każdego typu awarię. Dokonujemy odczytów błędów wskazanych przez komputer pokładowy i podejmujemy naprawę wyłącznie tych podzespołów, które uległy uszkodzeniu. Realizowana przez nas elektromechanika samochodowa to gwarancja bezproblemowego użytkowania auta przez długi czas.
  • Pojazdu nie da się uruchomić? Masz problemy z poprawnym działaniem klimatyzacji czy radia? Konieczne jest dokonanie programowania po wymianie automatycznej skrzyni biegów? Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie wykwalifikowany elektromechanik samochodowy udzieli fachowej pomocy.